odot

"יום המשפחה" לעובדי ועובדות המועצה הדתית 2019

"המועצה הדתית היא כ"בית מקדש" בכל המובנים יש בו קדושה טהרה, כשרות, מקוואות, נישואין, כל עובד ועובדת מהוות נדבך בבית מקדש זה" אמר הרב עובדיה דהן יו"ר המועה"ד

SSAR IMG 0726

הרב דהן קצר שבחים על יחסו המופלא למען העובדים והעובדות ועל הציון לשבח מהאוצר, המשרד לשירותי הדת וראש העיר

המועצה הדתית עם ועד העובדים, קיימה כנס "יום המשפחה" לעובדי ועובדות המועצה הדתית שהיסבו סביב שולחנו ערוכים באולמי 'האצולה' לארוחת צהריים עשירה. לצד כל צלחת הונחה מתנה אישית זכות קניה מכובדת ומכשיר רמקול אישי עטוף בסוכריות כשלצידו הונח סרט צבעוני ובו נכתב: "הרגעים הקטנים של המשפחה, הם הזכרונות הגדולים של העתיד..."

IMG 0691

דברי ברכה פתח הרב דני פרץ יו"ר ועד העובדים במועצה ומנהל מחלקת הכשרות, אחריו, הרב חיים קלמנוביץ רב שכונה וחבר לשכת הרה"ר ורב מחלקת עירובין, ר' דוד בן-מנחם סגן ומ"מ ראש המועה"ד, את המשא המרכזי נשא יו"ר המועצה הדתית הרב עובדיה דהן.

הרב דני פרץ קידם בברכה את הבאים וציין לשבח בשם חברי ועובדי המועצה את העבודה בכל המחלקות במועצה הדתית, שיבח את המנצח מעל כל המלאכה את יו"ר המועצה הדתית הרב עובדיה דהן על שיתוף הפעולה ועל העמדת הכלים הכי טובים הנותנים שירות לציבור וזו העת להודות בפומבי על כל הפעולות הברוכות לרבנים, ולכל העובדים והעובדות.

הרב חיים קלמנוביץ פתח בדברי שבח לראש המועצה הדתית הרב עובדיה דהן על פעולותיו הברוכות בחיזוק וביצור הדת בעיר ועל חשיבות קיום כינוס חשוב ומגבש זה לעובדים ולעובדות. כן הודה לרב דני פרץ מנהל מחלקת הכשרות שפועל ועושה רבות בתחום. בדבריו עמד על מעלת יום פורים קטן שגם הוא יום שמחה כמבואר בהלכה.

הרב עובדיה דהן פתח בדברי ברכה לכל העובדים והעובדות בהתלכדות של יום המשפחה שמטרתו שכולם ירגישו כמשפחה בעזרה לזולת, ללמוד לתקן ולפעול כל העת יחד במטרה אחת נשגבה לשפר את העבודה במועצה הדתית על כל מחלקותיה.

אנו מחובתינו צריכים לתת שירות כל העת על מנת לקדש שם שמים. הרב דהן חזר והדגיש שוב בפני העובדים ובעלי התפקידים במועצה לקבל כל אזרח בסבר פנים יפות, לדעת בחוכמה למצוא פתרונות גם כשיש בעיות ולא להתעלם. בדבריו פירט על תוכנת 'שירת הים' בנישואין שאנו מהראשונים בארץ בהתקנת המערכת ושהיא מקילה ועוזרת רבות. בקרוב גם במחלקת כשרות תיכנס תוכנה זו, בדבריו הביא את ברכותיהם של הרבנים הראשיים הרב שיינין והרב פינטו וציין שאנו במועצה עובדים בשיתוף מלא בכל ימות השנה עם הרבנים הראשיים בשלום אהבה ואחוה ורעות ועל כך לבד צריך להודות להקב"ה.

כל עובד ועובדת במועצה הדתית צריכים לדעת שבעבודתם המסורה הם מהוים חלק נדבך ב'בית המקדש' הנקרא מועצה דתית. עוד ציין שאפילו עובדי שירות העושים מלאכתם מטעם השב"ס מספרים שנהנים לעבוד ולראות את העשיה ומתחזקים אצלנו. גם ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי משבח מידי פעם את העשיה הברוכה של המועצה הדתית.

אודות לעבודתכן המסורה, במשרד הדתות וגם באוצר מעריכים אותנו ומשבחים את העבודה במחלקות שלנו ואפילו לומדים מאיתנו. לכן ביום זה אנו צריכים לחזק את המשפחה שלנו הפרטית וגם הציבורית. נזכיר  את חסרונה של גב' יוכי כהן ע"ה ממחלקת נישואין שנפטרה מאיתנו לפני מס' חודשים, כולם זוכרים אותה לטובה את המסירות שלה, החיוך שלה, את היחס המיוחד שהיתה מקבלת כל מי שהיה מגיע למשרד.

בסיום הודה למארגנים ולמסיעים ליום המשפחה ארגון מוצלח ויפה מאוד, יישר כח.

ר' דוד בן-מנחם מ"מ וסגן יו"ר המועצה בירך ואמר, אני מחזק את ידיו של ראש המועצה הרב עובדיה על השירות הנפלא של המועצה הדתית לתושב, יש שיתוף פעולה מלא בין הרבנים והעובדים ואף רשויות אחרות לומדים מאיתנו ולוקחים אותנו כפיילוט ולא סתם כל שנה המועצה הדתית זוכה למקום הראשון בשירותי הדת! אני שומע זאת הרבה בהזדמנויות שונות על מראה בית העלמין המדהים, על השירות המיוחד בנישואין ועוד. אנו נמשיך להשקיע ולתת כל מה שמגיע על הצד הטוב ביותר.

את המעמד חתם משמח הלבבות הרב מאיר שוורץ שהיטיב להגדיר בנאומו מהי שמחת פורים בימינו בהומור ובצחוק.

העובדים והעובדות הודו מקרב לב לראש המועצה הרב עובדיה דהן ולרב דני פרץ יו"ר ועד העובדים על היום הנפלא באווירה הנעימה אשר בהחלט תורם לגיבוש ואחדות כמשפחה ממש.

IkMG 0698

IkMG 0704

IkMG 0720

IkMG 0740

IkMG 0757

IkMG 0770

IMG 0777

Powered by System 1 Soft
עיצוב ע"י טריגר